KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307401
nr 1530 7401
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv med nunnor i blåst, Signerad. Olja på pannå, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 86x77 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:59:03
26/3 15:06:49
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg